Okna antywłamaniowe

Okna wykonane są ze szkła hartowanego, dzięki czemu są odporne na włamania czy wypadki takie jak pożary czy burze.

Jak chronić swój dom za pomocą okien, które natychmiast alarmują, jeśli ktoś się włamie

W tej sekcji porozmawiamy o tym, jak chronić swój dom za pomocą okien, które natychmiast ostrzegają, jeśli ktoś się włamie. W przypadku włamania pierwszą rzeczą, która się dzieje, jest głośny alarm. Po tym następuje wiadomość tekstowa i powiadomienie e-mail, aby poinformować Cię, co się stało. Możesz także sterować alarmem z telefonu i aktywować go zdalnie. Mają też czujniki, które mogą wykrywać ruch, więc jeśli ktoś spróbuje wejść przez okno, uruchomi to alarm w telefonie zarówno jego, jak i twojego. To tylko kilka z wielu dostępnych inteligentnych urządzeń domowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat innych produktów odwiedź naszą stronę internetową https://megal.pl/oferta/okna-antywlamaniowe/

Dowiedz się więcej o technologii okien antywłamaniowych

Okno antywłamaniowe to okno, które zostało zaprojektowane w celu uniemożliwienia włamywaczom przedostania się do budynku przez okno. Istnieje wiele firm, które opracowały okna antywłamaniowe i mają one różne cechy. Niektóre z nich obejmują:

– System automatycznego zamykania – Te okna są zaprojektowane tak, aby zamykały się automatycznie po wykryciu ruchu lub stłuczeniu szyby. Uniemożliwia to włamywaczom wejście przez okno.

– Przycisk napadowy – Ten przycisk uruchamia alarm i ostrzega władze w nagłym przypadku.

– Alarm antywłamaniowy — włamywacze często dostają się do środka, wybijając szybę w drzwiach lub oknie, aby dostać się do środka, więc te alarmy można ustawić na drzwiach i oknach, aby ostrzegać ludzi w środku o każdym włamaniu.

Jak wybrać najlepsze rozwiązania zabezpieczające okna dla Twojego domu

Większość włamywaczy będzie próbowała dostać się do domu przez okna, więc są one najbardziej wrażliwą częścią domu. Włamywacze będą szukać otwartych okien bez zabezpieczeń lub zepsutych zamków. Bezpieczeństwo okien jest ważne dla wszystkich typów domów, ale jest kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć przed wyborem najlepszego rozwiązania zabezpieczającego okna. Na przykład, jeśli mieszkasz w budynku mieszkalnym i masz wspólny korytarz, trudno byłoby zainstalować kraty antywłamaniowe lub szkło bezpieczne w oknie. W takim przypadku konieczne byłoby zainstalowanie systemu alarmowego. Dodatkowo okna to skomplikowany element budynku, którego nie da się łatwo wymienić po włamaniu. Czynniki te utrudniają właścicielom domów podjęcie decyzji, czy zabezpieczenie okien jest konieczne w ich domu, czy nie.