Nowa technologia w branży beauty – wolumetria twarzy – Warszawa

 

Nowa technika wolumetrii twarzy może być wykorzystana do pomiaru objętości twarzy i uzyskania dokładniejszego odwzorowania twarzy. Technika ta nosi nazwę wolumetrycznego modelowania 3D i opiera się na wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Procedura rozpoczyna się skanem twarzy i jest kontynuowana nałożeniem samoprzylepnego żelu, który rejestruje dane 3D. Po usunięciu żelu powstanie gładka powierzchnia, którą można sfotografować lub zeskanować w celu dalszej analizy. W tym artykule omówimy, jak działa wolumetria twarzy, jak można ją wykorzystać w branży beauty i fashion oraz jakie są jej ograniczenia.

Jak przebiega procedura?

Ta nowa technologia ma wiele potencjalnych zastosowań, na przykład w grafice komputerowej do gier wideo lub w obrazowaniu medycznym do celów diagnostycznych. Chociaż wolumetria twarzy jest wciąż nową nauką, odkryto dla niej kilka interesujących zastosowań. Jednym z najnowszych zastosowań wolumetrii twarzy jest tworzenie realistycznie wyglądających twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Odwiedź: https://akademiarzezbieniatwarzy.pl/kwas-hialuronowy-warszawa/.

Kwas hialuronowy (HA) jest substancją występującą w organizmie człowieka, która ma zdolność zatrzymywania wody w ilości do 1000 razy większej od swojej wagi. Może być stosowany w kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry, ponieważ działa zarówno nawilżająco, jak i uelastyczniająco na skórę. Chociaż możemy nie być jeszcze w stanie stworzyć realistycznie wyglądającej twarzy za pomocą HA, wciąż jest to ekscytująca perspektywa dla przyszłości aplikacji kosmetycznych i do makijażu.

Jak kwas hialuronowy wpływa na nasz wygląd?

Wolumetria twarzy to technika wykorzystująca kwas hialuronowy do zwiększenia objętości rysów twarzy. Jest to zabieg nieinwazyjny, który można wykonać w gabinecie lekarskim. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w modelowaniu twarzy rośnie, ponieważ pomaga stworzyć dokładniejszy i realistyczny wygląd osób o różnym pochodzeniu etnicznym, odcieniach skóry i innych cechach.

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą we wszystkich tkankach człowieka. Wiąże cząsteczki wody i pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Po nałożeniu na twarz zwiększa objętość cienkich tkanek, takich jak skóra i usta, zwiększając ich elastyczność. Wolumetria twarzy to nowa technologia wykorzystująca kwas hialuronowy do stworzenia trójwymiarowego modelu twarzy. Wolumetria twarzy to nowa technologia wykorzystująca kwas hialuronowy do stworzenia trójwymiarowego modelu twarzy.