Najem długoterminowy – 5 korzyści dla firm

Przedsiębiorstwa poszukują oszczędności, szczególnie w tych trudnych, pandemicznych czasach. Nic więc dziwnego, że korzystają z różnego rodzaju usług, dzięki którym nie muszą kupować wyposażenia, a jedynie wypożyczać je na określonych, dopasowanych do ich możliwości warunkach. Przykładem na to jest najem długoterminowy – niezwykle popularna usługa, w ramach której skorzystasz z nowoczesnego pojazdu i zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Oto 5 najważniejszych korzyści dla firm, jakie daje takie rozwiązanie – sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać!

Korzyść 1 – najem długoterminowy to spore oszczędności

Wiele przedsiębiorstw potrzebuje nowoczesnej, rozbudowanej floty samochodowej, aby móc realizować cele biznesowe i w efekcie – zarabiać pieniądze. Niestety, zakup wyposażenia to często bardzo duża inwestycja, zwłaszcza jeżeli mówimy o samochodach osobowych lub dostawczych. Dlatego też najem długoterminowy jest rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić – w jego wypadku zamiast kupować nowe auto, wynajmujesz takie, które pozwoli Ci realizować cele biznesowe. To spore oszczędności.

Ile to kosztuje? Oczywiście wszystko zależy od modelu, marki i rodzaju pojazdu, na który się decydujesz – może to być zarówno kilkaset, jak i kilka tysięcy złotych miesięcznie. Duży wybór rozwiązań pozwoli Ci znaleźć takie, które dopasujesz nie tylko do własnych potrzeb, ale również możliwości finansowych.

Korzyść 2 – dostęp do nowoczesnych pojazdów

Bardzo dużym atutem najmu długoterminowego jest to, że daje on właścicielom firm możliwość skorzystania z różnorodnych pojazdów, które są w doskonałym stanie technicznym. Najczęściej są to samochody niemal nowe, posiadające zaledwie kilka lat, dzięki czemu zapewnią wystarczający komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

Co więcej, do Twojej dyspozycji są nie tylko zwykłe osobówki, ale także pojazdy sportowe, a nawet dostawcze czy busy – dzięki temu masz możliwość wyboru takich rozwiązań, dzięki którym zyskasz możliwość efektywnego realizowania swoich celów biznesowych i tym samym rozwijania własnego biznesu. I to bardzo niewielkim kosztem oraz bez jakiegokolwiek ryzyka!

Korzyść 3 – minimum formalności

Choć mogłoby się wydawać, że najem długoterminowy jest skomplikowany i niezbędne jest spełnienie wielu warunków, aby z niego korzystać, rzeczywistość jest o wiele bardziej sprzyjająca. Większość najlepszych wypożyczalni zapewnia bowiem możliwość wynajmu samochodu za pośrednictwem formularza rezerwacji, znajdującego się na stronie internetowej.

Za jego pomocą wybierasz pojazd, ustalasz termin wynajmu, miejsce odbioru i wiele innych aspektów, a potem dokonujesz płatności i… odbierasz swoje wymarzone auto. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i możesz skorzystać z najmu długoterminowego bez wychodzenia z domu czy siedziby swojej firmy!

Korzyść 4 – elastyczność oferty

Wypożyczalnie doskonale znają potrzeby swoich klientów biznesowych i bardzo często dostosowują oferty do ich indywidualnych potrzeb. Limit kilometrów narzucony przez firmę jest zbyt mały? W takim razie zostanie zwiększony na Twoje życzenie. Chcesz udać się wynajęty pojazdem za granicę? Nie ma problemu – wystarczy poinformować o tym wypożyczalnię. A może chcesz skorzystać z dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik dachowy czy nawigacja? W tym wypadku również nie powinno być problemu.

Dzięki temu korzystasz z usługi, która jest w stu procentach dostosowana do Twoich potrzeb i z całą pewnością spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

Korzyść 5 – rozwój biznesu

Korzystając z najmu długoterminowego możesz wynająć samochód na taki czas, jakiego potrzebujesz, aby zrealizować swoje cele biznesowe. W ten sposób możesz rozwijać swój biznes, budować pozytywny wizerunek firmy i wyprzedzić konkurencję. A to prawdopodobnie najważniejsza korzyść, jaką daje ten typ usługi!