Makijaż ślubny

Oferujemy pełen zakres usług związanych z makijażem ślubnym i fryzurą ślubną. W naszym salonie możesz zadbać o siebie całościowo i oddać się w ręce profesjonalistów. 

Kiedy nie można wykonywać makijażu 

Czy makijaż ślubny można zrobić w ciąży? Oczywiście! Zadbamy o to, byś wyglądała wyjątkowo w tym wyjątkowym dniu. Czy fryzury ślubne są dostępne dla kobiet w ciąży? Oferujemy fryzury ślubne dla kobiet w ciąży. Uwzględniamy indywidualne potrzeby każdej klientki i dobieramy fryzurę do jej stylu i typu urody. Co różni ślubny makijaż od tego, który stosujemy na co dzień? Z pewnością odpowiedź brzmi: ślubny makijaż to bardziej wyraźna wersja codziennej pielęgnacji twarzy! Więcej informacji dostępnych na stronie https://beautynica.pl/oferta/27-makijaz-okolicznosciowy. Dlatego, żeby wyglądać świetnie na ślubie, warto stworzyć swój własny ślubny makijaż. Nie jest to trudne zadanie, a efekty mogą być naprawdę oszałamiające! Ślubny makijaż powinien być przede wszystkim łatwy w utrzymaniu, lekki i naturalny. Dzięki temu nie będzie się ścierał i będzie wyglądał świetnie cały dzień. 

Cieniowanie w makijażu ślubnym 

Nie uznajemy tutaj żadnego głębokiego cieniowania, mocnych konturów ani połyskujących akcesoriów. Wszystko ma być naturalne i subtelne. Co zrobić, żeby ślubny makijaż wyglądał łatwo i w pełni naturalnie? Najważniejsze jest odpowiednie podkładanie. Wybierz kremowy podkład, który będzie łatwy w rozprowadzaniu i nie będzie się ścierał. Ślubny makijaż musi być przede wszystkim lekki, dlatego wybierz matujący puder w kamieniu, który utrzyma cały makijaż w ryzach i nie będzie się ścierał. Jeśli chodzi o kolory, to warto wybrać ślubny makijaż w kolorach brązów. Ślubny makijaż w kolorze brązu łatwo się rozciera i nie wymaga ciągłego poprawiania. Użyj cienia w kolorze brązowym, aby podkreślić oczy. Ślubny makijaż w brązie wygląda naprawdę ładnie i jest łatwy w utrzymaniu. Na koniec nie zapomnij o rzęsach. 

Rzęsy w makijażu ślubnym 

Ślubny makijaż powinien mieć ładne rzęsy. Nie używaj tuszu do rzęs, który się ściera. Użyj kremu rzęsowego i delikatnie rozczesz rzęsy. Ślubny makijaż nie jest trudny do utrzymania, jeśli wiesz, jak go zrobić. Więc nie czekaj i zrób swój ślubny makijaż już dziś. Makijaż ślubny powinien być tak dobrany, aby podkreślał urodę, a nie ją zakrywał. Powinien być przede wszystkim delikatny, stonowany i lekko rozświetlony. Zalecamy nie stosować przesady w makijażu ślubnym, ponieważ w tym dniu powinniśmy pamiętać, że jesteśmy najpiękniejsze właśnie w takim naturalnym wydaniu. Nie musimy mieć cieni pod oczami, korektora i pudru, dlatego że to jest dzień wyjątkowy, w którym wszystko ma być naturalne. Pamiętajcie, że makijaż ślubny jest wspaniałym dodatkiem, ale nie jest wszystkim. Jeżeli kochacie siebie takim, jakim jesteście, a makijaż będzie tylko przystrojeniem tego, będzie wspaniały. Wierzę, że wszystkie kobiety potrafią to osiągnąć i wtedy wyglądacie pięknie i naturalnie. Makijaż ślubny to tylko dodatek do piękna kobiety.