Kalendarze reklamowe – co mamy do wyboru?

Kalendarze reklamowe zyskują na popularności. Jakie dokładnie rodzaje tego typu kalendarzy są dostępne? Co mamy do wyboru w kategorii kalendarze reklamowe? Trzeba przyznać, że wybór jest całkiem spory! Poniżej prezentujemy najciekawsze rozwiązania.

Kalendarze jednodzielne

Na pewno na uwagę zasługują kalendarze jednodzielne, które nie dość, że są ekonomiczne, to jeszcze wyjątkowe praktyczne. Sięgając po nie, możemy sprawdzić, że klienci będą mieli stały kontakt z naszą marką, a to wpłynie na pozytywny wizerunek firmy.

Kalendarze trójdzielne

Jednak kalendarze reklamowe to nie tylko kalendarze jednodzielne, ale również kalendarze trójdzielne. Cechą charakterystyczną tego typu kalendarzy jest ich budowa, która umożliwia nie tylko spojrzenie na jeden miesiąc, ale na cały kwartał. To jednak nie wszystko, ponieważ są to kalendarze z całkiem sporą ilością miejsca, więc spokojnie można w nich robić ważne notatki i mieć pod kontrolą swoje wszystkie najważniejsze sprawy nawet z miesięcznym wyprzedzeniem.

Kalendarze książkowe

Bardzo efektownie prezentują się kalendarze książkowe. Co ciekawe, to, w jakim formacie je wydrukuje, zależy wyłącznie od nas. Do wyboru mamy kalendarze książkowe w formacie A5, A4, B5, jak i A6. Kalendarze książkowe cechuje wysoka jakość wykonania, tłoczenia na okładce, czy personalizacja. Taki gadżet z pewnością doceni każdy, kto go dostanie.

Kalendarze plakatowe

Wśród kalendarzy reklamowych znajdziemy również kalendarze plakatowe, czyli rozwiązania, które nie tylko będą wskazywały nam mijające dni, ale również takie, które może stać się ozdobą wnętrz, w których zawiśnie, zwłaszcza jeśli przyłożymy się do projektu.