Cerruti 1881 – cena, rodzaje i zapachy wód perfumowanych

W dzisiejszych czasach, kiedy to konkurencja jest bardzo duża, a nowe firmy wyrastają jak grzyby po deszczu, na wagę złota są te, które posiadają bardzo długą historię i korzystają z tradycji, wypracowanych nawet na przestrzeni wieków. Jedną z takich marek jest Cerruti 1881, a więc producent ubrań, akcesoriów, a także wód perfumowanych – oferuje on najwyższej jakości wyroby w bardzo atrakcyjnych cenach, spełniając największe oczekiwania swoich klientów. Sprawdźmy, jakie zapachy oferuje i czy rzeczywiście warto w nie inwestować!

Cerruti 1881 – cena i jakość wód perfumowanych

Na samym wstępie nieco historii – marka istnieje na rynku od 1881 roku, co jest bez wątpienia okresem imponującym. Wszystko zaczęło się od tego, że trójka braci założyła fabrykę wełny i zajmowała się tym przez kilkadziesiąt lat. W końcu jednak firma doznała małej rewolucji i wyposzczona na rynek została pierwsza kolekcja ubrań – garnitury Hitman, które z miejsca stały się prawdziwym hitem. Z biegiem lat marka coraz bardziej rozbudowywała swoją ofertę i proponowała coraz to lepsze rozwiązania, czego efektem było wprowadzenie na rynek również wysokiej klasy wód perfumowanych.

Dzisiaj, inwestując w produkty marki Cerruti 1881 cena jaką zapłacisz za najwyższą jakość wcale nie musi być wysoka. Okazuje się bowiem, że jest to producent, który nie tylko oferuje wspaniałe rozwiązania, ale również dostępne dla niemal każdego. A czym wyróżniają się jego kompozycje zapachowe?

Wody perfumowane Cerruti 1881 to przede wszystkim ogromna różnorodność, która dedykowana jest zarówno wymagającym kobietom, jak i mężczyznom. Aby się o tym przekonać, warto wziąć na tapet kilka sztandarowych produktów tej marki.

  • Cerruti 1881 Black Pour Homme – zapach dla tajemniczych i eleganckich panów, którzy są nieco subtelni i cenią sobie również delikatne rozwiązania – mamy tutaj zmysłową słodycz, a także męskie zapachy żywiczno-marcepanowe,
  • Cerruti 1881 Pour Femme – wyjątkowa, drzewno-kwiatowa woda toaletowa dla pań, która jest z jednej strony zmysłowa i delikatna, a z drugiej pikantna i uwodzicielska – obecna od 1995 roku i ciesząca się niesłabnącą popularnością,
  • Cerruti 1881 Pour Homme – woda toaletowa dedykowana energicznym i stanowczym panom, przede wszystkim po 30 roku życia – jest bardzo męska, imponuje dojrzałością i doskonale pasować będzie zarówno do garnituru, jak i codziennej stylizacji,
  • Cerruti 1881 Sport Pour Homme – zapach w stylu retro, w którym nie bano się zastosować wyjątkowo świeżych nut cytrusowych – również opcja przede wszystkim dla dojrzałych, pewnych swego mężczyzn.

Jak więc widać wybór jest całkiem spory, a to przecież nie wszystko, co oferuje marka Cerruti 1881 – ceny oraz jakość wyrobów jest naprawdę na doskonałym poziomie, dlatego też warto zainteresować się tymi wodami perfumowanymi. Co więcej – dzięki pięknym, nietuzinkowo zaprojektowanym opakowaniom, będą one doskonałym sposobem na prezent dla bliskiej Ci osoby!