Bramy warsztatowe – co mamy do wyboru?

Trzeba przyznać, że dystrybutorzy stanęli na wysokości zadania i zapewnili nam dostęp do bardzo szerokiego wyboru bram warsztatowych. Co dokładnie na nas czeka? Jakie bramy warsztatowe mamy do wyboru? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, więc koniecznie się z nimi zapoznaj!

Bramy warsztatowe stalowe

Bardzo szeroką grupę produktów stanowią bramy warsztatowe stalowe. To produkty wykonane z jakościowych i trwałych materiałów, a to przełoży się również na ich dobre właściwości, satysfakcję z zakupu, czy nawet czas użytkowania. O czym dokładnie mowa? Takie bramy warsztatowe są odporne na wpływ wielu czynników zewnętrznych, w tym na przykład na uszkodzenia mechaniczne.

Niestraszne im intensywne i częste otwarcia, czy ciężkie warunki pracy, więc ostatecznie możemy być pewni, że zachowają swój oryginalny wygląd przez bardzo długie lata. Co więcej, bramy warsztatowe stalowe oferowane są w wielu różnych rozmiarach, w tym również w bardzo dużych. Dodatkowo można wybierać wśród szerokiej palety barw, więc ostatecznie każdy z nas może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Bramy warsztatowe aluminiowe

Jednak na tym nie koniec propozycji, ponieważ do wyboru pozostają również bramy warsztatowe aluminiowe. W tym przypadku mamy do czynienia z produktami odpornymi na wpływ wilgoci, więc z powodzeniem można je wykorzystać tam, gdzie występuje jej sporo, w tym na przykład w myjniach samochodowych. Bramy warsztatowe aluminiowe są też bardzo wygodne w użytku, ponieważ można je otwierać ręcznie lub za pomocą automatów sterujących z możliwością obsługi urządzeń peryferyjnych.

Bramy warsztatowe segmentowe

Godne wspomnienia są również bramy warsztatowe segmentowe, ponieważ dedykowane są do pracy w trudnych warunkach. One również zostały wykonane z aluminium, ale dołożona starań, by był to produkt o znacznie lepszej odporności, czy właściwościach. I tak ostatecznie do wyboru mamy rozwiązania charakteryzujące się specjalnie wzmocnionymi elementami konstrukcyjnymi.

Zarówno zawiasy, wkręty, rolki, jak i linki w bramach warsztatowych segmentowych zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nawet trudne warunki pracy, jakie panują w poszczególnych miejscach, nie są im straszne. Najczęściej bramy warsztatowe segmentowe wykorzystuje się w myjniach samochodowych, ale nie tylko.

Możemy być pewni, że tego typu bramy warsztatowe sprawdzą się wszędzie, gdzie panuje podwyższona wilgotność. Zatem warto o nich pamiętać, bo może się okazać, że właśnie to dla nas najlepsze rozwiązania.